Delta property Logo

Stratégia

Naše motto je: ,,Úspech začína stratégiou,,​

Práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám s úspešnou stratégiou pomôže. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností. Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Úspešná stratégia musí byť o krok vpred pred svojou konkurenciou.

 

 

Využívame najnovšie technológie, napríklad možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom. Takto vyhotovené foto a video zábery zabezpečia netradičnú a atraktívnu formu prezentácie. GoPro Karma dron a digitálna kamera GoPro HERO 5 s 4K rozlíšením nasníma tie najkrajšie detaily.

Zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky je momentálne najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľností. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou majú 10-krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. Najväčšou výhodou je, že si nehnuteľnosť viete pozrieť v akomkoľvek čase a z akéhokoľvek miesta.

 

 

 

 

Najsledovanejšími komunikačnými kanálmi sú v poradí podľa ich dôležitosti: inzercia na realitných portáloch, reklamný pútač na nehnuteľnosti, inzercia v tlači a promočný leták v spádovej oblasti. Až štyria z piatich budúcich kupujúcich majú prvý kontakt s nehnuteľnosťou cez internet. Našu ponuku pravidelne aktualizueme a topujeme. Dbáme na kvalitu a obsah inzercie. Využívame tzv. štruktúrovanú formu popisu nehnuteľnosti. Inzeráty sú prehľadné, obsahovo presné a zaujímavé pre potenciálnych klientov. Veľmi podstatnou súčasťou sú profesionálne spracované fotografie, ktoré sa nezaobídu bez predošlej prípravy na fotenie - homestagingu. V prípade záujmu vypracujeme prepracované video v HD kvalite. Naše kanály Youtube, na ktorých prezentujeme nehnuteľlnosti prostredníctvom videoobhliadky majú viac ako 40.000 pozretí.

 

 

Stratégia si vyžaduje spoluprácu. Práve preto spolupracujeme len s overenými partnermi s dlhoročnou skúsenosťou vo svojom obore. 

Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude na predaji nehnuteľnosti súčasne pracovať viac ako 700 realitných profesionálov.