Delta property Logo

Ako úspešne prenajať nehnuteľnosť?

S prenájmom si nerobte starosti - Čo obsahuje naša odborná asistencia?

 

Stanovenie ceny

Naši realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov v reálnom čase, kým určia optimálnu cenu prenájmu. Výsledkom je prenájom za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

 

Príprava na prenájom

Vašu nehnuteľnosť pripravíme na prenájom tak, aby urobila na potenciálneho klienta kvalitný prvý dojem. Homestaging zabezpečí, že nehnuteľnosť sa prenajme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu. Profesionálne fotografie a videoobhliadka potom zanechá v kupujúcom silnú emóciu.

 

Marketing a uvedenie na trh

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k prenájmu je samozrejmosťou. Stále hľadáme nové možnosti prezentácie. Svedčí o tom,  že ako jedna z mála kancelárii ponúkame možnosť vytvorenia 3D prehliadky, alebo nasnímania nehnuteľnosti dronom. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu.

 

Notár

Pri prenájme spolupracujeme s notárom, ktorý spravuje celú agendu a postará sa o bezpečné podpísanie nájomných zmlúv. Spolupracujúci notár je registrovaný Slovenskou notárskou komorou a takto je zabezpečený bezpečný prenájom vašej nehnuteľnosti. Viac info nájdete na stránke spolupracujúceho notára www.notar-poprad.sk

 

Prenájom bez problémov

Zabezpečíme obhliadky bez nutnosti investovania Vášho času. Vyhľadáme seriózneho záujemcu, ktorého si vopred preveríme.  Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie dáme pripraviť Nájomnú zmluvu podľa najnovších platných zákonov.

 

Garancia ročnej zmluvy!

Garantujeme celoročné obsadenie nehnuteľnosti. V opačnom prípade Vám vyhľadáme nového nájomcu úplne bezplatne. Pre tých, ktorí si cenia svoj čas, alebo nemajú možnosť svoju nehnuteľnosť pravidelne kontrolovať ponúkame službu Property management.

 

 

 

Marketing

Homestaging

 

Property management Bratislava

Právny servis