Delta property Logo

Realitný maklér kupujúceho

Agent kupujúceho - čo obsahuje naša odborná asistencia?

 

Prieskum trhu

 

Prieskum trhu

Na úvod preskúmame trh. Na základe Vašich požiadaviek a predstáv "vyfiltrujeme" najvhodnejšie ponuky, ktoré sú aktuálne dostupné. Máme prístup k ponukám, ktoré nie sú verejné, no častokrát sú najzaujímavejšie.

 

Profesionálne obhliadky nehnuteľnosti

Profesionálne obhliadky

Na každú obhliadku sa náš certifikovaný realitný konzultant dokonale pripraví. Preverí za Vás technický stav a právny stav nehnuteľnosti, upozorní na pozitíva a negatíva každej ponuky.

Vyjednanie kúpnej ceny

Vyjednanie kúpnej ceny

Úspech začína stratégiou. Komunikáciu so zástupcom predávajúceho nechajte na nás. Vo väčšine prípadov sme na základe skúseností schopní vyjednať lepšiu cenu oproti cene ponukovej.

 

Financovanie

Financovanie

Vďaka nášmu finančnému poradcovi pomôžeme pri výbere hypotekárneho úveru. Zabezpečíme prípravu poistenia nehnuteľnosti a domácnosti. Zariadime potrebný znalecký posudok.

 

Právna ochrana

Technický stav je podstatný, ale ešte podstatnejší je stav právny. Náš skúsený tím v spolupráci s advokátskou kanceláriou preverí nehnuteľnosť tak, aby nenastalo žiadne nepríjemné prekvapenie. Prostredníctvom advokátskej kancelárie sa postaráme o kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Revízia Rezervačnej zmluvy, Zmluvy o budúcej Kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy je samozrejmosťou.

 

"Deň D" - Úrady vybavíme za Vás

Sme pri Vás v deň podpisu, ideme s Vami k notárovi, kontrolujeme priebeh. Aj podpisovanie záložných zmlúv kúpnych zmlúv má svoju postupnosť. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch.

 

Až po odovzdanie kľúčov

U nás sa obchodný prípad podpisom zmlúv nekončí. Asistujeme Vám pri protokolárnom odovzdaní, prepise u dodávateľov energií a médií. 

 

 

 

Realitná kancelária Delta Property a jej dizajn

Delta Property partner vo svete nehnuteľností

 

Najlepšia realitná kancelária Delta Property

Najlepší realitný maklér