Delta property Logo

Dizajn

Značka DELTA prináša jedinečný dizajn, vďaka ktorému nás klienti poznajú.

Naše logo, font písmafarebné prevedenie, ktoré používame je unikátne a vytvára tvár spoločnosti. Aký význam má naše logo? DELTA je štvrté písmeno gréckej abecedy, má tvar trojuholníka. Zároveň sa tak označuje aj  rozvetvené ústie rieky do jazera, mora a oceánu. Tieto všetky prvky sme prepojili so stromom. Strom je symbolom života a energie.  Chceli sme tým vyjadriť, tak ako sa rieka rozvetvuje, strom rastie, zväšuje sa aj každá rodina. Písmeno delta - trojuholník, ktorý symbolizuje pomyslenú strechu nad stromom. Logo DELTA v prenesenom význame znamená, že prinášame strechu nad hlavou každej rodine. Ďalším našim symbolom je skica domu, čím chceme vyjadriť, že sme Vaším partnerom už od prvej myšlienky vytvoriť si vlastný domov. U nás sa proces obchodovania s nehnuteľnosťami začína už ,,na papieri,,.

 

realitná kancelária Bratislava

 

Vytvorili sme jedinečný koncept v online aj offline prostredí, aby nás ľudia ako značku vnímali. Všetky reklamné predmety, marketingové, prezentačné pomôcky a dokumenty sú v rovnakom dizajne, ktorý je podpísaný spomínanými prvkami.

 

 

 

 

Inovatívny marketing využívame aj v online prostredí. Máme novú webovú stránku, ktorá je prehľadnejšia, modernejšia a hlavne obsahuje množstvo informácii pre užívateľa. Zjednodušili sme vyhľadávač pre pohodlné sledovanie nehnuteľností. Pribudla sekcia Svet nehnuteľností,  kde informujeme o všetkom dôležitom, čo sa vo svete realít deje. 

 

Pravidelne sa zviditeľňujeme a publikujeme na sociálnych sieťach:

 

 

Realitná kancelária Delta Property a jej dizajn

Delta Property partner vo svete nehnuteľností

 

Najlepšia realitná kancelária Delta Property

Najlepší realitný maklér

 

 

UložiťUložiť