Delta property Logo

Skúsenosti

Sme Váš partner vo svete nehnuteľností

Delta Property je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných kozultantov. Aktuálne už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v Bratislave, Banskej Bystrici, Galante, Poprade, Kežmarku, Prešove, Šamoríne a Liptovskom Mikuláši. Vďaka tomu stále narastá aj databáza našich aktívnych kontaktov, ktorým vieme nehnuteľnosti ponúknuť.  Máme za sebou stovky úspešne realizovaných obchodov, vďaka čomu vieme vyriešiť aj ten najnáročnejší realitný prípad.

Realitní makléri spoločnosti Delta Property sú certifikovaní obchodníci (prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii). Po úspešnej certifikáci prechádza maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém - DELTA UNIVERSITY, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku. Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Naším prepracovaným systémom zabezpečíme rýchly a efektívny predaj.  Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude Váš projekt ponúkať s efektívnym dohľadom súčasne viac ako 700 profesionálov.

Aktuálne máme v ponuke viac ako 350 nehnuteľností a prekročili sme hranicu realizovaných obchodov v objeme 30 miliónov eur. Dôkazom nášho úspechu sú kladné referencie našich spokojných klientov a obchodných partnerov.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja projektov a spolupráce s developerskými spoločnosťami a stavebnými firmami.  Svedčí o tom množstvo našich realizovaných projektov a aktuálnych projektov.

O každý obchod sa stará profesionálny tím, zostavený z certifikovaných realitných maklérov a marketingových manažérov, ktorí zabezpečia komplexné služby od úvodnej analýzy až po odovzdanie kľúčov.

 

Realizované projekty:

NA PIESKU

Bratislava

developer BTK invest s.r.o.

PALACE HILL

Poprad

developer Luka & Bramer Group s.r.o

 

PANORÁMA DONOVALY

Donovaly

developer Panoráma Donovaly s.r.o.

RUBIKUM – RD domy

Most pri Bratislave

developer MS SIBS s.r.o.

 

MEDICKÝ PARK

Bratislava

developer 1.Staromestská s.r.o.

NADSTAVBA BAGAROVA

Bratislava

developer PRO V.I.P. s.r.o

 

RELAX

Rovinka

developer Rovinka Residence s.r.o.

REZIDENCIA NA VÝHLIADKE

Stupava

developer MPL House s.r.o.

 

ZÁHRADY

Hviezdoslavov

developer

Security Systems Audit s.r.o

St.George 

Poprad

developer