Delta property Logo

Ako úspešne predať nehnuteľnosť

Predávate byt, dom alebo pozemok? 

Tu sa dozviete, ako úspešne predať nehnuteľnosť a ako postupujú naši realitní makléri.

 

Stanovenie ceny

Spoliehať sa na to ,,za koľko predal sused, sa nemusí vyplatiť. Naši licencovaní realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov, kým určia cenu Vašej nehnuteľnosti. Výsledkom však je predaj za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

Príprava na predaj

Pri predaji  je veľmi podstatný prvý dojem. Pomôžeme Vám pripraviť nehnuteľnosť tak, aby očarila každého záujemcu.  Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju predáme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

 

Marketing a uvedenie na trh

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k predaju je samozrejmosťou. Stále hľadáme nové možnosti prezentácie. Svedčí o tom,  že ako jedna z mála kancelárii ponúkame možnosť spravenia 3D prehliadky, alebo nasnímania nehnuteľnosti dronom. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu.

Notár

Pri predaji spolupracujeme s notárom, ktorý spravuje celú agendu a postará sa o bezpečné prevedenie kúpnej ceny na účet predávajeho. Zabezpečíme podanie na kataster, zaplatíme základné poplatky za podanie a overenie kúpnych zmlúv. Spolupracujúci notár je registrovaný Slovenskou notárskou komorou a takto je zabezpečený bezpečný predaj vašej nehnuteľnosti. Viac info nájdete na stránke spolupracujúceho notára www.notar-poprad.sk

 

Právna ochrana

Kompletnú zmluvnú dokumentáciu pre nás vždy zabezpečuje renomovaná advokátska kancelária, vďaka čomu vieme našim klientom poskytnúť 100% právnu ochranu. S nami prebehne celý priebeh obchodu bez akýchkoľvek problémov. Postaráme sa o Rezervačnú zmluvu, Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu...

Úrady vybavíme za Vás

Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch. Komunikáciu s notárskym úradom,   katastrálnym odborom, správcovskou spoločnosťou a dodávateľmi energií vybavíme za Vás.

 

Starostlivosť po predaji

U nás sa vkladom do katastra prípad nekončí. Pripravíme Protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií. 

 

 

Marketing

Homestaging

 

Property management Bratislava

Právny servis