Delta property Logo

Interaktívna 3D virtuálna prehliadka

Službu Interaktívna 3D virtuálna prehliadka Vám prinášame vo všetkých pobočkách realitnej kancelárie Delta Property.

Virtuálne obhliadky

 

Spojili sme 3D virtuálnu prehliadku so zdieľaním obrazovky na akomkoľvek zariadení, či už sa jedná o PC, smartfón alebo tablet. S naším realitným maklérom sa vďaka tejto službe "poprechádzate" po nehnuteľnosti bezpečne, z pohodlia domova a to všetko v reálnom čase. Obaja môžete virtuálnu obhliadku ovládať a navzájom sa nie len vidíte, ale aj počujete.

 

Výhody interaktívnej virtuálnej prehliadky

 

  • Maximálna bezpečnosť
  • Komfort a časová efektívnosť
  • 2D a 3D pôdorys nehnuteľnosti (interaktívny 3D model)
  • Zdieľanie obrazovky a Live CHAT

Zdieľanie obrazovky - interaktívnosť

 

Výhoda interaktívnej realitnej obhliadky je, že inštalácia akejkoľvek aplikácie či programu nie je potrebná. Prostredníctvom zdieľania obrazovky Vás maklér "prevedie" po nehnuteľnosti. Nielen vy, ale aj realitný maklér má možnosť interaktívnu obhliadku ovládať tak, že vidíte všetko to, čo robí na obrazovke ten druhý. Komunikácia prebieha hovoreným slovom, ale aj Live chatom vo forme textu. Do virtuálnej prehliadky sa môže pripojiť niekoľko ľudí naraz. Vaši rodičia alebo kamarát sa pridá jedným klikom.

 

 

Ako budeme postupovať?

 

Riešenie obchodu a jeho postup je štandardný vrátane homestagingu a teda profesionálnej prípravy nehnuteľnosti na prenájom alebo predaj. Náš maklér, fotograf a všetci členovia realitnej kancelárie Delta Property sú vybavení rukavicami a ochranným rúškom. Fyzickú obhliadku nehnuteľnosti vykoná len záujemca, ktorý absolvoval virtuálnu obhliadku a teda je dokonale vopred oboznámený s nehnuteľnosťou.

3 izbový byt Poprad

 

Online marketing

Pripravíme štruktúrovaný ponukový inzerát, ktorý je zrozumiteľný pre potenciálneho klienta. Ponuka nehnuteľnosti bude inzerovaná na všetkých slovenských realitných portálochnehnutelnosti.sk, topreality.sk, bazos.sk, byty.sk, novostavby.sk, realityplanet.sk, AReality.sk, onlinerealitnenoviny.sk, regionalne-reality.sk, predajprenajom.sk.

E-mailing ponuku nehnuteľnosti zasielame našej internej databáze potenciálnych klientov.

 

Sociálne siete

Ponuku Vašej nehnuteľnosti zviditeľníme formou platenej reklamy nielen na slovenských realitných portáloch ako nehnutelnosti.sk, topreality.sk, ale aj na sociálnych sietiach InstagramFacebookLinkedln.

www.deltaproperty.eu