Delta property Logo

Staň sa členom nášho tímu!

,,Úspech začína stratégiou,,

a práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám s úspešnou stratégiou pri práci realitného makléra pomôže.

 

Prečo DELTA?

Delta Property nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, dôvery a profesionality vo svete nehnuteľností od roku 2014. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností. Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Úspešná stratégia musí byť o krok vpred pred svojou konkurenciou. Máme za sebou stovky úspešne realizovaných obchodov s objemom viac ako 30 miliónov eur. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných kozultantov. Aktuálne už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky s pobočkami  v Bratislave, Banskej Bystrici, Galante, Poprade, Kežmarku, Šamoríne a Liptovskom Mikuláši.

Realitný maklér DELTA

S nami zistíte, že povolanie realitný maklér nie je len práca. Je to spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Veľmi podstatnou súčasťou tejto profesie je neustále vzdelávanie. 

Realitní makléri spoločnosti Delta Property sú certifikovaní profesionáli (prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii). 

Po úspešnej certifikáci prechádza nový maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku - DELTA UNIVERSITY.

Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Neustále inovujeme náš marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, či už ide o možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky. Vytvorili sme jedinečný koncept v online aj offline prostredí, aby nás ľudia ako značku vnímali. Značka DELTA prináša jedinečný dizajn, vďaka ktorému nás klienti poznajú.

 

Najlepší realitný maklér

 

Príď a porozprávaj sa s nami o tvojej budúcej kariére, možnosti postupu a vzdelávania sa v realitnom obchodovaní. 

 

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, zašlite životopis spolu s motivačným listom na mail: info-ZVNC-deltaproperty.eu

 

 

Realitná kancelária Delta Property a jej dizajn

Delta Property partner vo svete nehnuteľností

 

Najlepšia realitná kancelária Delta Property

Najlepší realitný maklér