Delta property Logo

O nás

„Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení", čo je našim cieľom.

Výsledkom dobre vykonanej práce sú kladné referencie spokojných klientov a obchodných partnerov.

Delta Property nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, dôvery a profesionality vo svete nehnuteľností.  

 

 

najlepšia realitná kancelária Ružinov

 

realitná kancelária Delta Property

 

 

najlepšia realitná kancelária v Bratislave

Delta Property je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných maklérov. Aktuálne už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v mestách Banská Bystrica, Galanta, Poprad a Kežmarok Aktuálne máme v ponuke viac ako 150 nehnuteľností a prekročili sme hranicu realizovaných obchodov v objeme 70 miliónov eur

Neustále inovujeme náš marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, či už ide o možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky.

Realitní makléri spoločnosti Delta Property sú certifikovaní profesionáli (prechádzajú školením v realitnej akadémii). Po úspešnej certifikáci prechádza maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém - DELTA UNIVERSITY, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku. Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Naša realitná kancelária kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Získali sme ocenenie najlepšia REALITNÁ KANCELÁRIA ROKA 2018,  2019 a 2020, vďaka čomu sa nám potvrdilo, že svoju prácu robíme správne a to čo robíme má zmysel. Sledujeme trendy učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Snažíme sa priniesť nový pohľad na svet nehnuteľností.

 

 

 

 

 


 

 

Realitná kancelária Delta Property

Realitná kancelária Delta Property

 

Najlepšia realitná kancelária Delta Property

Najlepšia realitná kancelária Delta Property