Delta property Logo

Homestaging

Pri predaji alebo prenájme je veľmi podstatný prvý dojem. Naša spoločnosť Vám pomôže pripraviť práve Vašu nehnuteľnosť, aby urobila dobrý prvý dojem. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom a predaj, resp. prenájom bude ešte rýchlejši. Odborné čistenie a upratovanie a pripravenie nehnuteľnosti zlepšuje dojem z kancelárií, ubytovacích zariadení,  bytov a domov.  Samozrejmosťou je plnenie individuálnych požiadaviek každého nášho klienta. Dokážeme sa flexibilne prispôsobiť Vašim požiadavkám. Našim cieľom je ušetriť Vám čas a peniaze. 

 

Čo je home staging?

V skratke povedané, jedná sa o prípravu nehnuteľnosti na predaj s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu. Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu, ktorý si človek vytvára hneď na začiatku v priebehu 7 sekúnd. Profesionálne fotografie a videoobhliadka potom zanechá v kupujúcom silnú emóciu. A práve vzbudenie pozitívnej emócie u kupujúceho je základný kameň úspešného predaja nehnuteľnosti.

Ako postupujeme pri home stagingu?

Na prípravu nehnuteľnosti na predaj mám v tíme dve certifikované profesionálky so zameraním na interiérový dizajn a home staging. Navrhnú postup a vyhodnotia, či je potrebné :

1. upratanie, presvetlenie priestoru a maľovanie
2. oprava zariadenia a zbavenie sa zbytočností
3. úprava exteriéru
4. efektné dozariadenia interiéru

Čo využívame pri home stagingu?

Neverili by ste, ako môže drobnosť /váza, uteráky v kúpeľni, prestieranie na stôl, dekoračné predmety alebo správny výber farby posteľného prehozu/ zmeniť zmyseľ priestoru. Každá nehnuteľnosť je špecifická a práve preto sa na prípravu každého stagingu používajú iné doplnky. Naše dozariaďovacie predmety nakupujeme na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vždy pripravíme interiér “na mieru”.

 

Home staging a predaj novostavby

Príprava na predaj nezariadenej novostavby je spravidla náročnejšia. Úlohou je ukázať kupujúcemu potenciál priestoru a zároveň ho zútulniť. Môj tím Vám pomôže aj v tomto prípade, vďaka čomu predáte Vašu nehnuteľnosť za vyššiu cenu ako keby bola nezariadená.

Aký je výsledok home stagingu?

  • Štatistiky hovoria, že nehnuteľnosti, ktoré prešli takouto formou prípravy - home stagingom sa predajú až o 50 % času rýchlejšie, ako tie bez neho.
  • Predajná cena pripravenej nehnuteľnosti sa zvýši o viac ako 6 % oproti nepripravenej nehnuteľnosti.
  • Ponuka Vašej nehnuteľnosti sa odlíši od iných ponúk, pritiahne viac záujemcov na realitných portáloch.
  • Profesionálne fotografie a video zanechá v kupujúcom silnejší prvý dojem.