Delta property Logo

Ako predáme Vašu nehnuteľnosť?

Stanovenie ceny

Spoliehať sa na to ,,za koľko predal sused,, sa nemusí vyplatiť. Naši licencovaní realitní konzultanti porovnávajú množstvo faktorov, kým určia cenu Vašej nehnuteľnosti. Výsledkom však je predaj za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

 

 

Príprava na predaj

Pri predaji  je veľmi podstatný prvý dojem. Pomôžeme Vám pripraviť nehnuteľnosť tak, aby očarila každého záujemcu.  Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientou, vďaka čomu ju predáme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

 

 

Marketing a uvedenie na trh

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k predaju je samozrejmosťou. Stále hľadáme nové možnosti prezentácie. Svedčí o tom,  že ako jedna z mála kancelárii ponúkame možnosť spravenia 3D prehliadky, alebo nasnímania nehnuteľnosti dronom. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu.

 

 

Člen realitnej únie 

Ak poveríte predajom či prenájmom našu kanceláriu - člena Realitnej únie SR, vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 700 profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku. Štatistiky potvrdili, že vďaka tímovej práci sa priemerný čas predaja nehnuteľnosti skráti až o 46%!    

 

Právna ochrana

Zmluvnú dokumentáciu pre nás zabezpečujú len renomovaní advokáti, vďaka čomu vieme našim klientom poskytnúť 100% právnu ochranu. S nami prebehne celý priebeh obchodu bez akýchkoľvek problémov. Postaráme sa o Rezervačnú zmluvu, Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu...

 

 

Úrady vybavíme za Vás

Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch. Komunikáciu s notárskym úradom, katastrálnym odborom, správcovskou spoločnosťou a dodávateľmi energií vybavíme za Vás.

 

 

Starostlivosť po predaji

U nás sa vkladom do katastra prípad nekončí. Pripravíme Protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií

 

 

 

 

 

Pre bližšie informácie prosím kontaktujte niektorú z našich kancelárii

alebo 

mail: info-ZVNC-deltaproperty.sk