Delta property Logo

 

Pre developerov

Úspech začína stratégiou

 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY má dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja projektov a spolupráce s developerskými spoločnosťami a stavebnými firmami.  Svedčí o tom množstvo našich realizovaných projektov a aktuálnych projektov. O každý obchod sa stará profesionálny tím, zostavený z certifikovaných realitných konzultantov a marketingových manažérov, ktorí zabezpečia komplexné služby od úvodnej analýzy až po odovzdanie kľučov.

 

Ako postupujeme?

 

Analýza lokality a prostredia

Prvý náš krok je SWOT analýza, strategický nástroj plánovania vďaka ktorému zhodnotíme obchodnú príležitosť v danej lokalite. Zohľadníme sílné, slabé stránky lokality a vyhodnotíme príležitosti a ohrozenia, ktoré prostredie ponúka. Všetky tieto faktory použijeme pri návrhu skladby, výmer a dispozície bytov.

 

Pomoc pri správnom stanovení ceny

Na základe prieskumu trhu a predošlej analýzy Vám pomôžeme s cenotvorbou a maximalizujeme tak výnos z projektu.

 

Branding, dizajn a marketing

Dáme Vášmu projektu tvár. Vytvoríme jedinečný dizajn, vďaka čomu sa odlíšime od iných novostavieb. Od návrhu loga, reklamných predmetov, prezentačných materiálov až po tvorbu web stránky s pravidelnou SEO optimalizáciou. V predajnej fáze využívame na prezentáciu najmodernejšie technológie. Nasnímanie projektu z vtáčej perspektívy prostredníctvom drona ponúka netradičný a atraktívny pohľad, ktorý sa v súčasnosti nedá urobiť žiadnou inou technológiou. Nehnuteľnosti ponúkané formou virtuálnej 3D prehliadky, ktorú pripravíme, majú podľa štatistík 10-krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. 

 

Reklama

Na základe našich dlhoročných skúseností vytvoríme reklamnú kampaň, ktorou oslovíme širokú verejnosť. Náš marketingový tím zabezpečí zviditeľnenie na sociálnych sieťach a nastaví PPC kampaň na Google. Denná starostlivosť o inzerciu a jej pravidelná aktualizácia na všetkých realitných portáloch na Slovensku je samozrejmosťou. Verejné povedomie zvýšime na spoločenských podujatiach, zorganizujeme Deň otvorených dverí.

 

Predaj

Naším prepracovaným systémom zabezpečíme rýchly a efektívny predaj. Nakoľko sme progresívnou spoločnosťou s pokrytím celého územia Slovenska so stále rastúcim počtom pobočiek a realitných konzultantov, neustále narastá databáza našich aktívnych kontaktov, ktorým vieme projekt ponúknuť.  Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude Váš projekt ponúkať s efektívnym dohľadom súčasne viac ako 700 profesionálov.

 

Komplexný právny servis

O právnu ochranu a všetku zmluvnú dokumentáciu sa postará renomovaná advokátska kancelária. 

 

Zabezpečenie financovania pre kupujúcich

Náš partner je Fincentrum – najväšia finančno-sprostredkovateľská spoločnosť v SR a ČR. Vybavenie hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľností vybaví interný finančný špecialista.

 

Prevod nehnuteľnosti

Ďalšia fáza obchodu je prevod nehnuteľnosti, kde zariadime podpis zmluvnej dokumentácie, komunikáciu s katastrálnym úradom, notárskym úradom a prípadne s financujúcou bankou. Obchod s kupupujúcim ukončujeme protokolárnym odovzdaním.

 

Celý proces obchodu je riadený profesionálnym tímom, ktorý Vás pravidelne informuje o jeho priebehu. V prípade krízovej situácie sme schopní rýchlo regovať na zmeny na trhu, prispôsobiť sa nim a navrhnúť flexibilné riešenie. 

 

 

 

 

 

 

Realizované projekty:

 

NA PIESKU
Bratislava
developer BTK invest s.r.o.
 
MEDICKÝ PARK
Bratislava
developer 1.Staromestská s.r.o.
 
RELAX
Rovinka
developer Rovinka Residence s.r.o.
 
REZIDENCIA NA VÝHLIADKE
Stupava
developer MPL House s.r.o.
 
PANORÁMA DONOVALY
Donovaly
developer Panoráma Donovaly s.r.o.

 

RUBIKUM – RD domy
Most pri Bratislave
developer MS SIBS s.r.o.
 
PALACE HILL
Poprad
developer Luka & Bramer Group s.r.o
 
NADSTAVBA BAGAROVA
Bratislava
developer PRO V.I.P. s.r.o
 
ZÁHRADY
Hviezdoslavov
developer Security Systems Audit s.r.o